sokantis muzikinis fontanas sventei9

Kur galima statyti šokantį fontaną? Ekspertai dalijasi patarimais

Šokantis fontanas yra unikali ir dinamiška pramoga, puikiai tinkanti bet kokiai šventei. Vestuvės, krikštynos, jubiliejai, gimtadieniai, įmonių vakarėliai, festivaliai ar kitos šventės žavės svečius dar labiau, jei jose nuspręsite įrengti muzikinį šokantį fontaną.

Šokantis fontanas lauke

Dažniausiai muzikiniai fontanai yra įrengiami lauke, nes vanduo juose gali pakilti net iki 8 metrų aukščio! Be to, sutemus jis atsiskleidžia nuostabiausiomis spalvomis ir užburia muzikos garsais.

Šokantis fontanas gali tapti viešojo parko traukos centru: tiek miesto gyventojai, tiek ir svečiai mielai trauks pažiūrėti vandens, šviesų ir muzikos magijos. Šie fontanai puikiai tinka miesto šventėms, įvairiems festivaliams, koncertams bei kitiems renginiams, sutraukiantiems tūkstančius žmonių.

Dėl šių fontanų mobilumo ir galimybės įrengti jį faktiškai bet kur, kur yra elektros energija, šie fontanai žaibiškai populiarėja tarp žmonių, kurie organizuoja sau asmeninę šventę. Šokantis muzikinis fontanas tampa tiek unikaliu ir išskirtiniu fonu nuotraukoms, tiek pagrindiniu šventės akcentu.

Šokantis fontanas patalpų viduje

Kone didžiausias mūsų fontanų išskirtinumas yra tas, kad kiekvieną jų galime lengvai pritaikyti įrengimui patalpų viduje. Įspūdingas, spalvomis žėrintis ir puikia muzika užburiantis šokantis fontanas nepaliks abejingų. Rinkitės klasikinį apvalų arba modernų stačiakampį fontaną. Stačiakampis fontanas visu savo grožiu atsiskleidžia žiūrint iš priekio, todėl puikiai tinka statymui scenos fone.

Šokantis fontanas vandens telkinyje arba ežere

Jei šalia šventės vietos yra bet koks vandens telkinys (pvz., upė, tvenkinys, ežeras), mūsų komanda gali pasiūlyti plūduriuojantį fontaną. Jis pritaikomas bet kokio dydžio erdvei, todėl garantuojame neišdildomus įspūdžius visiems stebėtojams.

Kokia yra šokančio fontano kaina?

Jei susidomėjote ir paieškos langelyje jau vedate „sokantis fontanas kaina“, kviečiame nieko nelaukti ir kuo greičiau susisiekti su mūsų komanda, kuri padės įgyvendinti visas jūsų idėjas ir nustebinti renginio svečius.

Tikslią šokančio fontano kainą galima įvardinti tik išgirdus jūsų lūkesčius, tiksliai žinant norimo fontano dydį bei renginio vietą. Kaip minėta, fontaną galime pastatyti bet kur: lauke, viduje, vandens telkinyje, tad susisiekite ir greitai suderinsime visas detales.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *