sokantis muzikinis fontanas sventei14

Šokantis fontanas: kodėl verta jį rinktis šventei?

Šokantis fontanas sujungia muziką ir vandenį, todėl gali tapti unikalia, kvapą gniaužiančia pramoga bet kokios šventės metu. Mėgstamiausia muzika, papildyta vandenes šokiu bei šviesomis, nušvinta kitomis spalvomis ir užburia net didžiausius skeptikus. Kodėl šokantį fontaną turėtumėte pasirinkti savo kitai šventei?

Šokantis fontanas vestuvėms

Dėl vienokių ar kitokių priežasčių fejerverkai nebėra geidžiamiausia vidurnakčio pramoga vestuvėse, todėl tiek renginių planuotojai, tiek ir patys jaunavedžiai suka galvas, kuo juos būtų galima pakeisti.

Vienas dažniausių fejerverkų atsisakymo argumentų yra tas, kad jie labai teršia gamtą bei kelią stresą gyvūnams. Vis dėlto, ypatingą dieną norisi kažko unikalaus ir išskirtinio, todėl siūlome šokantį muzikinį fontaną, kuris gali šokti pagal jūsų mėgstamiausią dainą ar dainas.

Šokantis fontanas gali būti įvairaus dydžio ar formos: nuo mažų iki iš tiesų stebinančių savo dydžiu. Siūlome tiek fontaną kaip pagrindinę vakaro pramogą, tiek stačiakampio formos fontaną, kuris taps puikiu fonu nuotraukoms ar scenai.

Jei šventė vyksta patalpų viduje, jaunavedžiai dažniausiai renkasi apvalų fontaną, kuris įspūdingai atrodo iš visų pusių, o jei švenčiama prie vandens telkinio siūlome plūduriuojantį fontaną, kuris yra surinktas ant pontoninių plūdurų.

Šokantis fontanas renginiams

Papuoškite bet kokį koncertą, festivalį ar mugę vandens, šviesų bei muzikos simfonija ir rinkitės šokantį fontaną. Šokantis fontanas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste gali atsirasti vos per kelias valandas ir suteikti nepakartojamų emocijų renginio dalyviams.

Siūlome trijų tipų fontanus, kurių dydžius, muziką bei kitas detales deriname pagal kiekvieno kliento poreikius. Apvalus fontanas yra 6 metrų skersmens, o vanduo jame gali pakilti net iki 8 metrų aukščio. Geriausia dalis ta, kad jį galima statyti ne tik lauke, bet taip pat ir patalpų viduje, todėl vandens bei muzikos grožiu galėsite mėgautis bet kuriuo metų laiku, net ir žiemą.

Stačiakampį fontaną renkasi tie, kurie ieško unikalių, netradicinių sprendimų. Šis fontanas, skirtingai nei apvalus, geriausiai atrodo iš priekio, todėl siūlome jį statyti kaip foną nuotraukoms ar scenai.

Šokantis fontanas taip pat gali atsirasti bet kur, kur yra vandens telkinys: ežeras, upė ar tvenkinys. Šis fontanų tipas ypatingas tuo, kad jo dydis yra faktiškai neribotas, nes renkamas ant pontoninių plūdurų, iš atskirų vandens srovių. Tokį fontaną ypač rekomenduojame miesto švenčių, įvairių festivalių organizatoriams. Jis iš tiesų palieką nepakartojamus įspūdžius ir pritraukia nemažą žmonių srautą.

Kiek kainuoja šokantis fontanas?

Fontano kaina labai svyruoja, priklausomai nuo jo dydžio, programos sudėtingumo ir kitų kriterijų, kuriuos mielai aptarsime skambučio metu. Tikslią kainą įvardinsime pakalbėję ir išgirdę jūsų lūkesčius.

Ar dirbate visoje Lietuvoje?

Sokantysfontanai.lt specialistai dirba ir unikalias emocijas kuria visoje Lietuvoje. Šokantis fontanas Druskininkuose? Šokantis fontanas Klaipėdoje? Šokantis fontanas Kaune? Atvažiuosime ir nustebinsime jūsų svečius bet kur!

Kiek laiko užtrunka pastatyti šokantį fontaną?

Pirmasis etapas yra kliento poreikių aptarimas: paskambinkite mums numeriu +37060008033 arba parašykite laišką info@sokantysfontanai.lt ir susitarkime dėl detalių. Apgalvokite, kokio tipo bei dydžio fontano pageidaujate, apsvarstykite, kokią muziką norėtumėte rinktis ir drauge lengvai rasime sprendimą.

Pats fontano pastatymas, priklausomai nuo sudėtingumo, užtrunka iki 8 valandų, o išmontuojamas gali būti vos per kelias valandas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *