sokantis muzikinis fontanas sventei13

Mobilus šokantis fontanas vestuvėms: kiek tai kainuoja?

Muzikinis fontanas yra nuostabus pasirinkimas vestuvėms, suteiksiantis unikalią ir romantišką aplinką. Tai yra puiki idėja jaunavedžiams, ieškantiems kuo būtų galima pakeisti vidurnakčio fejerverkus ar kitas naktines pramogas meilės šventės svečiams. Jie taip pat gali būti naudojami kaip scenos fonas arba net pagrindinis vestuvių dekoro elementas.

Kokį muzikinį šokantį fontaną pasirinkti vestuvėms?

Šį fontaną rinkitės pagal tai, kur vyks jūsų meilės šventė, nes jį galime įrengti bet kur: tike lauke, tiek ir patalpos viduje. Taip pat siūlome ir fontaną vandens telkinyje, pavyzdžiui, ežere. Tai vis labiau populiarėja tarp jaunavedžių, nes yra gamtai nekenkianti fejerverkų alternatyvą, sukelianti ne ką mažiau susižavėjimo.

Kone populiariausias pasirinkimas vestuvėms yra klasikinis, elegantiškas ir prabangos įspūdį keliantis apvalus fontanas, lengvai sumontuojamas tiek lauke, tiek patalpose. Vanduo jame iškilti gali iki 8 metrų, tad garantuojame, kad nustebs net ir visko matę šventės svečiai.

Taip pat sparčiai populiarėja stačiakampis fontanas, kuris efektingiausiai atrodo iš priekio, todėl dažnai yra statomas prie scenos arba tiesiog naudojamas kaip kvapą gniaužiantis dekoro elementas visos šventės metu.

Šokantis fontanas vandens telkinyje lengvai pritaikomas bet kokio dydžio erdvei ir gali tapti pagrindiniu jūsų vestuvių akcentu. Tik įsivaizduokite: vidurnaktis, visi išeina į lauką, o ten groja jūsų meilės daina, o svečiai mėgaujasi nuostabiu vandens bei muzikos šokiu…

Vis dėlto, kiekvieną klientą mūsų muzikinių fontanų specialistai konsultuoja individualiai. Esame įsitikinę, jog tik personalizuoti sprendimai gali jūsų vestuves paversti ypatingomis ir nepamirštamomis. 

Kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 600 08033 arba el. paštu info@sokantysfontanai.lt ir drauge rasime puikų sprendimą.

Kiek kainuoja mobilus šokantis fontanas vestuvėms?

Tam, kad būtų galima tiksliai nurodyti šokančio fontano kainą reikia žinoti, kur vyks šventė, kokio fontano pageidaujate, kokio dydžio jis bus bei kitas svarbias detales.

Apgalvokite, kokia muzika turėtų groti, ar fontanas veiks visos  šventės metu, o gal tai taps pagrindiniu vakaro šou elementu? Skambinkite mums ir raskime idealiausią sprendimą kartu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *