sokantis muzikinis fontanas sventei17

Muzikinis fontanas – kas tai?

Užburiantys šviesos efektai, vandens didybė ir gražiausi muzikos garsai susijungia į vieną, dovanodami nepakartojamus įspūdžius bet kurios šventės svečiams. Gimtadieniai, vestuvės, jubiliejai, krikštynos, miesto festivaliai ir kitos progos taps dar ypatingesnės, jei jas papuošite muzikiniais šokančiais fontanais.

Kaip išsirinkti muzikinį fontaną?

Svarstote apie muzikinį fontaną savo šventei? Mūsų ekspertai, išklausę jūsų poreikius, pateiks individualų pasiūlymą. Fontano parametrai bei muzikiniai takeliai derinami pagal kiekvieną klientą individualiai, todėl esame tikri, jog lengvai ir greitai surasime geriausią sprendimą. Tokį fontaną verta rinktis dėl nepakartojamų įspūdžių ir unikalaus šou.

Galime pasiūlyti klasikinį, puošnų ir elegantišką apvalų fontaną, kuris atrodo taip pat puikiai iš visų pusių. Jį galima pastatyti bet kur, net ir patalpų viduje. Nustebinkite aplinkinius šiuo prabanga alsuojančiu muzikiniu fontanu! Tokie fontanai dažnai patinka jaunavedžiams.

Stačiakampis fontanas tiks tiems, kurie ieško išskirtinių, nestandartinių sprendimų ir yra pasiruošę nustebti bei nustebinti aplinkinius. Reikėtų paminėti, kad šis fontanas statomas į vieną liniją, todėl efektingiausiai atrodo žiūrint iš priekio. Tokio tipo fontaną sokantysfontanai.lt ekspertai rekomenduoja statyti prie scenos.

Švenčiate ten, kur yra vandens telkinys? Nuostabu! Pasiūlysime plūduriuojantį fontaną, surinktą ant pontoninių plūdurų. Upėje, ežere ar tvenkinyje įrengiamas fontanas leis išlaisvinti savo vaizduotę ir pradžiugins visus renginio dalyvius.

Kiek užtrunka įrengti muzikinį fontaną?

Pirmiausia reikia suderinti visas detales: kokių šviesų pageidaujate? Kur vyks renginys? Kokia muzika turėtų groti? Aptarę visas detales, renginio dieną arba dieną prieš pradedame montuoti fontaną.  Fontaną galima pastatyti praktiškai bet kur!

Jo įrengimas, priklausomai nuo sudėtingumo, gali užtrukti nuo 8 iki 12 valandų. Įrengimui reikia elektros srovės, o pačiam fontanui būtinas švarus vanduo. Išrinkimas užtrunka trumpiau.

Kiek kainuoja muzikinis fontanas?

Kiekvieno fontano parametrai, muzikiniai takeliai, šviesos ir kiti techniniai dalykai derinami individualiai su kiekvienu klientu, todėl įvardinti kainą, nežinant detalių, yra tiesiog neįmanoma. Jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie yra pasirengę jus pakonsultuoti bei padėti jūsų šventei sužibėti dar nuostabesnėmis spalvomis.

Susisiekti su mumis galite numeriu +370 600 08033 bei el. paštu info@sokantysfontanai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *