sokantis muzikinis fontanas sventei Vilniuje Kaune Klaipedoje

Pramogos vestuvėms: kuo nustebinti svečius šiais metais?

Šiais laikais vestuvės neįsivaizduojamos be įvairių pramogų ir tikrai yra svarbi kiekvienos sėkmingos šventės dalis. Šokantys muzikiniai fontanai vestuvėms – viena įspūdingiausių ir patraukliausių pramogų, kuri pridės ypatingo šarmo, spalvų bei energijos tiek vestuvių ceremonijai, tiek šventinei vakarienei. Toks fontanas taip pat gali tapti šventės kulminacija.

Kas yra šokantys fontanai?

Tai yra fontanai, kurių šokančios vandens čiurkšlės suderintos su jūsų pasirinkta muzika ir nuostabiomis šviesomis. Vanduo šoka aukštyn ir žemyn, keisdamas spalvą ir formą, kad sutaptų su muzikos garsais. Ši pramoga – nuostabi vaizdo ir garso dermė, sužavėsianti jūsų meilės šventės svečius.

Jie gali būti montuojami tiek lauke, tiek viduje, todėl šiuo vandens šou mėgautis galima nepriklausomai nuo metų laiko ar oro už lango.

Kokį šokantį fontaną rinktis vestuvėms?

Galime pasiūlyti kelių tipų fontanus: apvalų, stačiakampį arba statomą ant vandens. Jei norite stulbinančio akcento šokių aikštelei ar šventės kulminacijai, mūsų komanda rekomenduoja rinktis apvalų fontaną. Jis atrodo puikiai iš ten, kur bepažvelgsi, todėl net ir daug žmonių vienu metu gali stebėti fantastišką vandens ir muzikos šokį.

Stačiakampis fontanas taps unikaliu nuotraukų arba scenos fonu, be to, toks fontanas gali puošti ir vestuvių ceremonijos vietą. Jis geriausiai atrodo iš prieko.

Švenčiate savo meilę šalia vandens telkinio? Pastatysime unikalų, jūsų poreikius ir norus tobulai atliepiantį šokantį fontaną ant upės, ežero ar tvenkinio.

Kokia yra šokančio fontano kaina vestuvėms?

Norite padovanoti vestuvių svečiams patirtį, kurios jie niekada nepamirš? Tuomet šokantys muzikiniai fontanai yra kaip tik tai, ko jums reikia! Vis dėlto, įvardinti tikslios kainos, nežinant renginio datos, detalių, vietos yra neįmanoma.

Mūsų sokantysfontanai.lt profesionalai pasirengę padėti jums suplanuoti įsimintiniausią vakaro pramogą. Susisiekite numeriu +370 600 08033 arba el. paštu info@sokantysfontanai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *