sokantis muzikinis fontanas sventei2

Muzikinis fontanas renginiams: sukurkite įspūdingą ir neįprastą aplinką šventei

Svarstote, kaip galėtumėte nustebinti jau, rodos, visko mačiusius renginio svečius? Šokantys muzikiniai fontanai gali tapti puikiu pasirinkimu, suteikiančiu unikalią patirtį ir ilgai neblėstančius įspūdžius.

Pritaikomi bet kokioms patalpoms ir bet kuriam pasirinktam muzikiniam takeliui, šie fontanai gali būti naudojami tiek kaip fonas scenai, tiek kaip neeilinė, dinamiška ir stebinanti fotosienelė. Sukurkite svečiams įspūdingą pasirodymą drauge su mūsų sokantysfontanai.lt komanda!

Kodėl verta rinktis šokantį fontaną renginiams?

Sutikite, kad vis sunkiau galima padaryti įspūdį pramogomis, būtent dėl to siūlome jums unikalų, išskirtinį sprendimą – šokančius fontanus, pritaikomus individualiai kiekvienai progai ir renginiui.

Pasirinktas garso takelis, dydis bei kiti parametrai leidžia kiekvieną fontaną maksimaliai personalizuoti pagal jūsų poreikius ir norus.

Kokį šokantį fontaną rinktis renginiams?

Prieš apsisprendžiant būtina atkreipti dėmesį į kelis kriterijus. Pirmiausia nuspręskite, ar muzikinį fontaną naudosite kaip dekoro elementą, ar renkatės jį kaip pagrindinę vakaro pramogą. Kiekvienas fontanas gali būti suprogramuotas taip, kad spalviškai bei muzikaliai atitiktų renginio temą.

Stačiakampiai fontanai gali būti naudojami kaip fonas scenai, todėl garantuotai pavers bet kokį koncertą magišku. Tradiciškai siūlome 6 x 3 m stačiakampį, tačiau galime pasiūlyti individualų sprendimą, priklausomai nuo esamų poreikių.

Apvalus fontanas garantuotai taps miesto švenčių, festivalių ir kitų minias žmonių sutraukiančių renginių puošmena. Visu savo grožiu atsiskleidžiantis vakare, kai jau sutemsta, šokantis fontanas papuoš miesto aikštes ar parkus. Šio tipo fonas fantastiškai atrodo iš visų pusių, dėl to jo grožiu mėgautis galės daug žmonių.

Renginiams siūlome ir šokantį fontaną ant vandens. Čia galimybės kone neribotos, o šviesos ir nuostabi muzika garantuotai sutrauks šimtus smalsuolių, norinčių pasimėgauti šiuo vaizdu.

Kiek kainuoja šokantis fontanas renginiams?

Kadangi kiekvienas projektas yra unikalus ir individualus, mes norime, kad jūsų renginys būtų ypatingas. Tikslios kainos pasakyti neįmanoma, nes ji priklauso nuo keletos dedamųjų: kokio dydžio fontano norite, kokia muzika gros, kur jį planuojate statyti

Pasitarkime dėl detalių kartu. Skambinkite mums numeriu +370 600 08033 arba susisiekite el. paštu info@sokantysfontanai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *